Archiv dne: 21.5.2017

Veverky – dopravně – cyklistická akce za účasti Městské policie a studentů závodu ŠKODA AUTO

Ve spolupráci s městskou policií a studentů závodu ŠKODA AUTO strávily děti příjemné dopoledne. Učitelky se studenty připravily soutěže s dopravní tématikou. Velký zájem byl u stanoviště vytvořeného městskou policií, kde děti jezdily dle pravidel na nových koloběžkách.

Berušky- Dopravně-cyklistická akce za účasti městské policie a studentů závodu ŠKODA AUTO

Ve spolupráci s městskou policií a studentů závodu ŠKODA AUTO strávily děti příjemné dopoledne. Učitelky se studenty připravily soutěže s dopravní tematikou. Velký zájem byl u stanoviště vytvořeného městskou policií, kde děti jezdily dle pravidel na nových koloběžkách.

Berušky- Pohádkový les na Štěpánce

Kuřátka- návštěva u HASIČŮ

Kuřátka- výtvarná soutěž

Kuřátka se zúčastnila výtvarné soutěže- Bezpečná školka. Děti měly za úkol vymyslet, co by udělalo dopravní situaci v okolí naší mateřské školy ještě bezpečnější.