Fotogalerie

Stránka: 123

16.12.2009 | fotografií: 15

Vánoce 2009

Do naší mateřské školy už přišel Ježíšek, a přinesl dětem spoustu dárků! Děti i rodiče se velmi těšili na vánoční besídky. Proběhly v každé třídě za velké účasti maminek, tatínků, babiček, dědečků i ostatních příbuzných. Děti předvedly básničky, písničky, či tanečky, které se naučily a pak strávily několik společných chvil při společném tvoření adventních ozdob, v příjemné vánoční atmosféře.

15.12.2009 | fotografií: 34

Vánoční koncert

V úterý 15.12. nás přišly navštívit děti z hudební školy. Slavnostně vyzdobená třída, které dominoval překrásný betlém nám všem navodila velice příjemnou atmosféru. Tóny známých vánočních koled v podání mladších i starších muzikantů nás vybídly ke společnému zpěvu. Velké napětí ve všech dětech vyvolal následný zvuk zvonečku od Ježíška, který dětem do tříd nadělil spoustu nových hraček a knih. A protože k vánocům neodmyslitelně patří i cukroví – děkujeme tímto všem rodičům, kteří se s námi o tyto dobroty podělili.

5.12.2009 | fotografií: 21

O čertech a jak to bylo na Mikuláše

Co to? Mateřská školka pro čertíky? (Nebo dnes všechny děti zapomněly doma své andělské tvářičky a psí očka a předvedly svoji pravou podobu?) Ale ne. Čert, Mikuláš a také jeden anděl přišli společně překontrolovat dětem všechny hříchy a dobré skutky a děti se na to patřičně připravily. Čert si nakonec nikoho neodnesl a Mikuláš hodně naděloval, protože hodných dětí tu bylo více, nežli těch zlobivých a několik malých hříšníků slíbilo (až se hory zelenaly), že se polepší. Ale pozor, čert nikdy nespí!

3.12.2009 | fotografií: 16

Vánoční výstava

Ve čtvrtek 3.prosince jsme se s dětmi z modré, žluté a červené třídy z pavilonu Kytička vypravili na vánoční jarmark do základní školy E. Beneše. Přivítala nás slavnostně vyzdobená škola, kde se to hemžilo čerty a anděly a nechyběl ani Mikuláš. Naše čertí průvodkyně nám ukázala třídy s vánoční výzdobou, betlémy a hlavně spoustu prodejních stánků, kde jednotlivé třídy prezentovaly svou zručnost. Všichni jsme byli nadšeni a odcházeli s vánoční náladou. Všem žákům i učitelům bychom za tuto akci napsali velikou 1*.

Stránka: 123

Comments are closed.