Připravujeme: Veverky

VEVERKY

Plán na měsíc:  Červen

•  5.6. – Výlet do Mnichova Hradiště na Státní zámek – prohlídka zámku s průvodcem v kostýmu, pohádka Zlatovláska a dílnička, odjezd z MŠ v 7:45 hod., návrat přibližně v 11:45 hod.
  • poslední červnový týden půjdeme do cukrárny na zmrzlinu
  • Upozornění:
  • Platba školného a stravného na prázdninový provoz
  • Pokud jste své dítě přihlásili na prázdninový provoz v MŠ Laurinka, který je od 15.7. – 26.7.2019, je třeba uhradit školné a stravné v hotovosti předem. Školné – 180Kč a stravné jako ve školním roce je třeba uhradit 19.6.2019 od 6 do 16 hodin v kanceláři vedoucí školní jídelny.

Týden od 24.6. do 28.6.2019

Děti i paní učitelky z veverek přejí všem krásné prázdniny!

Téma: Když kvetou kopretiny, těšíme se na prázdniny

• budeme si celý týden povídat o tom, co nás čeká o prázdninách, na co se těšíme
  • zopakujeme si jména kytiček, seznámíme s dalšími (kopretiny, vlčí mák, levandule…), připomeneme si hru „Uvijeme věneček“
  • zahrajeme si i jiné hry, vybereme ty, které máme nejraději
  • z papíru si složíme lodičku a ozdobíme si ji
  • budeme si vyprávět o dopravních prostředcích, kterými pojedeme na prázdniny, zahrajeme si „Na autobus“, „Na letadlo“, „Na námořníky“, „Na stanování“
  • nad obrázky si budeme vyprávět o letních sportech, zacvičíme si s jejich motivací
  • formou hádanek si připomeneme živočichy žijící ve vodě (i v moři)
  • připomeneme si zásady bezpečnosti formou hry: „Co by stalo, kdyby…“
  • na zahradě budeme stavět stavby z písku, kreslit na chodník, skákat panáka
  • ve čtvrtek půjdeme do cukrárny na zmrzlinu
  • v horkém počasí se budeme koupat v bazénu-do igelitové tašky dejte dětem osušku a plavky-PODEPSANÉ !