Informace

Mateřské školy budou na základě nařízení vlády České republiky uzavřeny od 1. března 2021 do 21. března 2021.
Úřední hodiny v době uzavření MŠ budou každou středu od 10 do 15 hodin. Rodiče, kteří mají předškoláka a nemají e mail, si v tuto dobu mohou chodit pro materiály k distanční výuce.
Ošetřovné: formulář je na zde – https://www.cssz.cz/web/cz/aktualni-informace-k-osetrovnemu. Podle nových pravidel škola již nevyplňuje žádné potvrzení. Vytištěný formulář mohu předat v úředních hodinách.
Sledujte prosím naše webové stránky. Děkuji Mgr. Zuzana Nečásková – ředitelka MŠ.

———————————————————————————————————
Třída Kuřátek udělala finanční sbírku pro Ekocentrum Zahrada Domu dětí a mládeže. Přidali se i zaměstnanci školy a pracovníkům zahrady bylo předáno 3.317Kč. Peníze budou použity pro zvířátka – strava, podestýlka apod. Všem děkujeme.

———————————————————————————————————–

Od čtvrtka 25.2.2021 bude vstup a pohyb dospělých v budově možný pouze s ochranou dýchacích cest – 2x chirurgická rouška nebo respirátor FFP2 – nařízení vlády!

Dospělí i děti mají povinnost při vstupu do budovy použít dezinfekci rukou. Je nutné sledovat informace průběžně a věnovat jim náležitou pozornost.

———————————————————————————————————–

Holčičky a kluci, vítáme vás v Mateřské škole Laurinka. I v letošním školní roce jsme pro vás připravili plno her a překvapení. Navštívíme spolu hodně zajímavých míst v našem městě. Budeme společně zpívat, tančit, kreslit, malovat i cvičit.

Pro starší kamarády jsme připravili také několik zájmových aktivit:

• veřejná vystoupení dětí
  • logopedickou prevenci
  • seznamování s cizími jazyky – AJ
  • školičku plavání
  • účast na dětských sportovních akcích

Každý z vás se může těšit na:

• poznávací výlety do přírody
  • poznávací výlety zaměřené na historii města a jeho okolí
  • kulturní představení v budově mateřské školy
  • návštěvu kulturních akcí v Mladé Boleslavi a v okolí
  • vánoční a jarní setkání s rodiči – besídky pro rodiče a děti
  • slavnosti v mateřské škole – oslava Dne dětí, slavnostní rozloučení s předškoláky, akce na školní zahradě – koupání, bobování
  • tvoření z keramické hlíny (ve spolupráci se ZŠ a DDM)

Zákonným zástupcům dětí poskytujeme poradenský servis v rozsahu svých profesních kompetencí.

Omlouvání dětí:
1. Známou absenci nejpozději den předem ve své třídě
2. V den absence však do 7:00 hodin pomocí e-mailu:
jidelnalaurinka@seznam.cz
(nezapomeňte napsat název třídy!)
3. V nejnutnějším případě na telefon: +420 326 323 841

Ostatní informace týkající se organizace předškolního vzdělávání naleznete ve školním řádu, zveřejněném ve vestibulu školy.

Provozní doba :  od 6:00  do 17:00 hodin
Úplata za předškolní vzdělávání:
400,- Kč/měsíc (Neplatí děti v posledním ročníku MŠ, pro které je předškolní docházka dle školského zákona povinná a děti s odkladem povinné školní docházky.)

Prázdniny ve školním roce 2020 / 2021
29.10. – 30.10. 2020 podzimní prázdniny (omezený provoz)
23.12. – 3.1. 2021 vánoční prázdniny – provoz zajišťuje každá MŠ pro své děti
29.1. 2021 jednodenní pololetní prázdniny
8.2. – 14.2. 2021  jarní prázdniny
1.4.2021 velikonoční prázdniny-pátek 2.4. je státní svátek

Během letních prázdnin bude MŠ uzavřena od 26.7. do 15.8.2021.

Nový školní rok začíná ve středu 1.9.2021