Рішення про результати «спеціального зарахування дітей, які мігрують з України

—————————————————————————————————————–

Шановні батьки та законні представники!
Ваша дитина була прийнята до Mateřské školy Laurinka Ml.Boleslav: 100, 104.
Просимо Вас відвідати інформаційну зустріч 28.6.2022 15,30 v  MŠ Laurinka.

————————————————————————————————————-

Ваша дитина не була прийнята до Mateřské školy Laurinka Ml.Boleslav з приводу недостатньої кількості місць:

97, 98, 99, 103, 105.

Рішення про результати «спеціального зарахування дітей, які мігрують з України» ви можете забрати в Mateřské škole Laurinka Ml.Boleslav, Dukelská 1165, příspěvková organizace о 24.6.2022 14-16 hodin. У разі відмови в зарахуванні вам також нададуть інформацію про можливості та подальші дії для зарахування дітей до дитячого садка Чтиржлістек (Павільйон Путна – Міхаловіце), де статутне місто Млада Болеслав має вільні місця.

————————————————————————————————————–

Оскільки, згідно вікової категорії, ваша дитина відповідає рівню початкової шкільної освіти і ви не надали підтвердження дозволу на відстрочення обов’язкового відвідування школи, будь ласка, зверніться щодо запису до загальної освіти до Початкової школи Dr. E. Beneše, Laurinova 905, 293 01 Mladá Boleslav. https://www.zsbenese.cz/. Pеєстраційний номер, присвоєний дитячим садком: 101, 102.

INFORMACE PRO RODIČE NOVĚ NASTUPUJÍCÍCH DĚTÍ

Schůzka rodičů proběhne v úterý 28.6.2022 v 15,30 hodin na pavilonu Laurinka ve třídě Berušky.

Prosím o účast jen jednoho zástupce dítěte. Děkuji Mgr. Z.Nečásková – ředitelka školy

—————————————————————————————————————————–

Naše mateřská škola čerpá  finanční prostředky z EU, které jsou určeny na nákup učebních pomůcek pro rozvoj informatického myšlení a digitální kompetence dětí.

——————————————————————————————————————————

Informace k provozu MŠ v novém školním roce :

Dospělí i děti mají povinnost při vstupu do budovy použít dezinfekci rukou. Před vstupem do třídy si dítě umyje v umývárně ruce pod dohledem doprovázející osoby. S dítětem jde do MŠ pouze jedna osoba a stejné pravidlo platí u vyzvedávání dítěte. Tito se budou v budově školy zdržovat pouze po dobu nezbytnou.

————————————————————————————————————————————————

Holčičky a kluci, vítáme vás v Mateřské škole Laurinka. I v letošním školní roce jsme pro vás připravili plno her a překvapení. Navštívíme spolu hodně zajímavých míst v našem městě. Budeme společně zpívat, tančit, kreslit, malovat i cvičit.

Pro starší kamarády jsme připravili také několik zájmových aktivit:

• veřejná vystoupení dětí
  • logopedickou prevenci
  • seznamování s cizími jazyky – AJ
  • školičku plavání
  • účast na dětských sportovních akcích

Každý z vás se může těšit na:

• poznávací výlety do přírody
  • poznávací výlety zaměřené na historii města a jeho okolí
  • kulturní představení v budově mateřské školy
  • návštěvu kulturních akcí v Mladé Boleslavi a v okolí
  • vánoční a jarní setkání s rodiči – besídky pro rodiče a děti
  • slavnosti v mateřské škole – oslava Dne dětí, slavnostní rozloučení s předškoláky, akce na školní zahradě – koupání, bobování
  • tvoření z keramické hlíny (ve spolupráci se ZŠ a DDM)

Zákonným zástupcům dětí poskytujeme poradenský servis v rozsahu svých profesních kompetencí.

Omlouvání dětí:
1. Známou absenci nejpozději den předem ve své třídě
2. V den absence však do 7:00 hodin pomocí e-mailu:
jidelnalaurinka@seznam.cz
(nezapomeňte napsat název třídy a jméno dítěte)
3. V nejnutnějším případě na telefon: +420 326 323 841

Ostatní informace týkající se organizace předškolního vzdělávání naleznete ve školním řádu, zveřejněném ve vestibulu školy.

Provozní doba :  od 6:00  do 17:00 hodin
Úplata za předškolní vzdělávání:
400,- Kč/měsíc (Neplatí děti v posledním ročníku MŠ, pro které je předškolní docházka dle školského zákona povinná a děti s odkladem povinné školní docházky.)

Prázdniny ve školním roce 2021/2022
27.10. a 29.10. 2021 podzimní prázdniny (omezený provoz)
23.12. – 2.1. 2022 vánoční prázdniny – provoz ve vybrané MŠ dle přihlášených dětí – MŠ určí zřizovatel
4.2. 2022 jednodenní pololetní prázdniny
21.2. – 25.2. 2022  jarní prázdniny
14.4.2022 velikonoční prázdniny-pátek 15.4. je státní svátek.

Během letních prázdnin bude MŠ uzavřena od 25.7. do 12.8.2022.

Nový školní rok 2022/2023 začíná ve čtvrtek 1.9.2022.